مایع دستشویی آ.ب.ث رایحه بنفشه

بازگشت
  • ارسال توسط انزلی مارکت
    {{{{جهت ویرایش این متن به پیکربندی پوسته > تب برچسب ها مراجعه نمایید.}}}} این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار انزلی مارکت تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک انزلی مارکت در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

ناموجود

مقایسه

عضویت در خبرنامه محصول فقط برای اعضای سایت امکان پذیر خواهد بود.

توضیحات

مایع دستشویی آ.ب.ث رایحه بنفشه

مایع دستشویی «آ.ب.ث» با رایحه‌ی بنفشه یک مایع دستشویی حاوی گلیسیرین است که موجب نرم‌کنندگی پوست دست می‌شود. رایحه‌ی خوش این مایع هم می‌تواند از ویژگی‌های آن تلقی شود. حجم این مایع 3.5 لیتر است که با حجم نسبتا بالایش، شما را تا مدتی از خرید مایع دستشویی معاف می‌کند. این ویژگی به همراه سایر ویژگی‌هایی که شرح آن رفت، می‌تواند این محصول را به انتخابی مناسب برای یک مایع دستشویی باکیفیت تبدیل کند.
هر روز برای همه‌ی ما اتفاق می‌افتد که بارها دست‌های خود را با آب و صابون بشوییم. این عمل به خاطر تاثیرش در بهداشت فردی، بسیار مهم تلقی می‌شود. امروزه دیگر بیشتر افراد برای شست‌وشوی دست‌ها از مایع‌های دستشویی استفاده می‌کنند و استفاده از صابون‌های قالبی رواج گذشته را ندارد. دلیل اصلی آن هم سهولت استفاده از مایع دستشویی و بهداشت بیشتر آن در مقابل صابون است. حال با توجه به اهمیت و پرتکراربودن این عمل، انتخاب مایع دستشویی مناسب انتخاب مهمی تلقی می‌شود. یک مایع دستشویی مناسب علاوه‌بر قدرت تمیزکنندگی کافی که عامل مهمی در کیفیت آن محسوب می‌شود، باید سازگاری خوبی با پوست دست داشته باشد؛ به‌طوری‌که با مصرف مداوم آن، در پوست دست خشکی و زبری احساس نشود و ترکیبات به‌کاررفته در آن با پوست بدن سازگاری داشته باشد. رایحه از دیگر موارد مهم در انتخاب مایع دستشویی است. این عامل به طور ویژه در استفاده‌ی کودکان از مایع دستشویی اهمیت دارد؛ به‌گونه‌ای که در بسیاری از موارد، رایحه‌ی خوش مایع دستشویی موجب تشویق بیشتر کودک به شستن دست‌هایش شده و سطح بهداشت فردی کودک را افزایش می‌دهد

محصولات مرتبط