سس رنچ مهرام – 430 گرم

موجود در انبار
  • ارسال توسط انزلی مارکت
بازگشت
  • ارسال توسط انزلی مارکت
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار انزلی مارکت تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک انزلی مارکت در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

21.200 تومان

مقایسه

توضیحات

در اوایل دهه ۱۹۵۰ استیو هنسون مخترع سس رنچ به عنوان لوله کش به مدت سه سال در کارخانه ای خارج از شهر کار می کرد او در سال ۱۹۵۴ به همراه همسرش گایل مزرعه کوچکی را در نزدیکی کالیفرنیا خریداری کردند و برای مشتریانشان این سس را سرو می کردند. کم کم این سس معروف شد و آنها آن را در بسته بندی به مشتریان خود می فروختند. آنها این ادویه جات را با مایونز و شیر غلیظ شده مخلوط می کردند. به تدریج تقاضا زیاد شد و آنها کارخانه hidden valley را تاسیس کردند و این محصول را تحت عنوان رنچ به بازار عرضه کردند.

سس رنچ پرفروش‌ترین سس سالاد در کشور آمریکا است. در ترکیبات آن از شیر غلیظ شده، نمک، سیر و سبزیجات استفاده می شود. سس رنچ را هم می توان به همراه سالاد و هم به عنوان سس دیپ همراه با سبزیجات خام مثل کلم بروکلی، هویج و کرفس مصرف کرد. این سس انواع سبزیجات را لذیذتر می‌کند و به سالاد مزه‌ای تازه می‌دهد.

سس رنچ را می‌توان به همراه سالاد یا به عنوان دیپ با سبزیجات خام مانند کلم بروکلی، هویج و کرفس مصرف کرد. این محصول از فرآورده های با پایه لبنی ، نمک، سیر و سبزیجات تهیه می‌شود.

محصولات مرتبط

شناسه محصول: 11412